Work and Study Nedir?

2023 senesinde work and study nedir merak ediliyor. Bu özel hizmet modeli İrlanda ülkesi tarafından daha çok 180 günlük süreç dahilinde sunulur. Bu kapsamdsa Türkiye ve diğer ülkeler üzerinden öğrenciler İrlanda sponsorluğu üzerinden Work and study yabancı dil eğitimlerinden güvenle yararlanabiliyor. Work and stüdyo programı bugün ülkemiz genelinden ciddi anlamda talep görüyor. Programın en kaliteli Türk aracı şirketleri tarafından sunulması her geçen gün daha da talep almasını sağlıyor.

 

Work and travel Amerika Birleşik Devletleri öncülüğünde hayata geçirildi Buna nazaran İrlanda tarafından da benzer bir adım atılmıştır. Bu kapsamda söz konusu ülke tarafından ise İrlanda Work and stüdyo yabancı dil eğitim programı başlatılmıştır.

 

Work And Study Kimler Katılabilir?

 

Söz konusu uygulamaya öğrenciler katılabilir. Ancak bu uygulamaya katılabilmeniz açısından ilk olarak gerekli vize işlemlerinizin başarıyla tamamlanmış olması gerekir. Yani standart öğrenci vizesi alınması programa katılım sağlanması açısından yeterlidir.

 

Öte yandan programa davet edilmiş olunması ve katılmak da önem arz ediyor. Gerekli kriterleri yerine getirdiğinizde İrlanda üzerinden en iyi yabancı dil okullarında yer alabilirsiniz.

 

Work And Study Programına Güvenebilir Miyiz?

 

Bu programın Amerika Birleşik Devletleri tarafından sunulan work and travel programından herhangi farkı yoktur. Yalnızca ülkeler arasında farklılık söz konusudur. Bu bakımdan diğer programdaki tüm özellik ve avantajları İrlanda work and study yabancı dil eğitim programında da görebilirsiniz. Bu bakımdan bu programa da tereddütsüz olarak katılabilirsiniz.